Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd
Zarząd ORLEN Administracja sp. z o.o.
 

 

zdjecie_prezes_176x231.jpg

 

Małgorzatav175x230.jpg

 

Anna Mańk 

Prezes Zarządu
 
Absolwentka Wydziału Handlu Wewnętrznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Podyplomowych Studiów Prawa Finansowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Łódzkim oraz wielu innych specjalistycznych kursów/szkoleń w zakresie zarządzania.
Zawodowo przez wiele lat związana z Ministerstwem Skarbu Państwa, gdzie pełniła m.in. funkcje Dyrektora Generalnego MSP, czy też Likwidatora MSP. Prezes Zarządu ORLEN Administracja sp. z o. o. od 10 kwietnia 2017 r.
 
 
 
 
 
Małgorzata Gołuchowska 
Członek Zarządu ds. Finansowych
 
Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz kilku specjalistycznych szkoleń w zakresie zarządzania i finansów. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami.
Zawodowo do 2017 r. związana z branżą spożywczą, gdzie pełniła m.in. funkcje Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu Delecta S.A., czy też Dyrektora Finansowego Vice Prezesa Zarządu Grupy Bakalland. Odpowiedzialna za kilka dużych projektów restrukturyzacyjnych, wdrożeniowych i optymalizacyjnych. Członek Zarządu ds. Finansowych ORLEN Administracja sp. z o. o. od 01 maja 2017 r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 

 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN