Rozmiar tekstu: AAA
Gwarancja bezpieczeństwa żywności

08-01-2016  

W styczniu br., w ramach realizowanych usług hotelarsko-gastronomicznych, spółka ORLEN Administracja uzyskała certyfikat ISO 22000:2005 Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Jest to dokument zawierający wymagania dotyczące wdrażania, funkcjonowania i doskonalenia systemu zarządzania ukierunkowanego na dostarczanie do klienta bezpiecznej żywności.

Norma ISO 22000 łączy wymagania systemu HACCP oraz Dobrych Praktyk (produkcyjnych, higienicznych, cateringowych, dystrybucyjnych itp.). Jest prawdziwie międzynarodową normą, odpowiednią dla każdej firmy w łańcuchu produkcji żywności, w tym wzajemnie powiązanych ze sobą, tj. producentów żywności, hurtowników i detalistów spożywczych (sieci handlowych) oraz hoteli i restauracji.

Uzyskanie tego certyfikatu pozwala komunikować nam swoją zgodność z międzynarodowym prawem żywieniowym, a tym samym posiadanie uznanego na świecie certyfikatu o dużym znaczeniu dla branży. Przekłada się to jednocześnie na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług zarówno na rzecz Klientów zewnętrznych, jak i wewnętrznych – PKN ORLEN S.A. i spółek GK.​ 

orlen adminitracja, certyfikacja, iso

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN