Rozmiar tekstu: AAA
XXII Sympozjum Naukowo-Techniczne „Chemia 2016”

02-02-2016  Aktualności

„Czy to się spodoba w Gdańsku, Puławach czy Tarnowie, witam w stolicy polskiej chemii, czyli w Płocku” – tymi słowami Piotr Chełmiński,
Członek Zarządu ds. Rozwoju i Energetyki PKN Orlen S.A. powitał uczestników XXII Sympozjum Naukowo-Technicznego CHEMIA 2016, które odbyło się w dniach 27-28 stycznia w płockim Centrum Konferencyjnym „Dom Technika”.

Coroczne spotkanie, które zdążyło już wpisać się na stałe w kalendarz najważniejszych konferencji przemysłowych w kraju, zgromadziło 330 przedstawicieli i właścicieli firm z branży chemicznej i naftowej. Od 15 lat Honorowym Gospodarzem Sympozjum Chemia jest PKN Orlen S.A.

W programie tegorocznej edycji  znalazły się liczne prezentacje, poświęcone głównie nowoczesnym technologiom i produktom dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego oraz energetyki, a także panele dyskusyjne i sesje tematyczne, podczas których analizowano minione dwanaście miesięcy i dyskutowano o najbliższej przyszłości branży.

Na zlecenie organizatora imprezy, BMP Bis sp. z o.o., ORLEN Administracja była odpowiedzialna za kompleksową realizację multimedialną sympozjum, zagwarantowanie obiektu i zapewnienie usług cateringowych dla uczestników spotkania.  


 chemia 2016


dom technika, srebrna, catering, płock, sympozjum, chemia, orlen, administracja

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN