Rozmiar tekstu: AAA
Śniadanie wielkanocne dla podopiecznych Stowarzyszenia im. Św. Brata Alberta

28-04-2019  

W kwietniu br. Spółka ORLEN Administracja sp. z o.o. ponownie zorganizowała śniadanie Wielkanocne dla podopiecznych Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta w Płocku.
 
Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Realizuje działalność statutową wykonując pracę charytatywną i opiekuńczo-wychowawczą na rzecz dzieci, młodzieży z ubogich rodzin, a także osób dorosłych wymagających szczególnej troski, w tym osób bezdomnych, samotnych, bez pracy i zasiłków oraz seniorów.
Nasza Spółka bardzo chętnie zaangażowała się w organizację śniadania wielkanocnego dla osób najbardziej potrzebujących.
Spotkanie rozpoczęło się życzeniami świątecznymi, które złożyła prezes zarządu Stowarzyszenia Pani Anna Kozera, a następnie wspólną modlitwą. Do wspólnego stołu zasiadło około 160 osób korzystających z pomocy Stowarzyszenia. Tradycyjne potrawy przy wspólnym stole przygotowała Srebrna Catering (znak towarowy ORLEN Administracja sp. z o.o.), a w rolę kelnerów i obsługi wcielili się wolontariusze ze Spółki. Na świątecznie udekorowanych stołach nie zabrakło tradycyjnego żurku, jajek i innych wielkanocnych przysmaków.
Spotkanie upłynęło w ciepłej i świątecznej atmosferze.
 
Śniadanie wielkanocne1.jpg

Śniadanie wielkanocne1a.jpg

Śniadanie wielkanocne2.jpg


orlen, administracja, hotel, petrochemia, srebrna, catering,płock

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN