Rozmiar tekstu: AAA
Andrzejkowa Noc Przebojów „MARTINI PARTY”

31-10-2013  

ORLEN Administracja, właściciel marki Srebrna Catering, zaprasza na Andrzejkową Noc Przebojów w Centrum Konferencyjnym „Dom Technika” w Płocku.
 
Andrzejkowa Noc Przebojów to alternatywna propozycja wyjątkowej imprezy połączonej z obchodami 150 lat marki Martini. Z tej okazji do Państwa dyspozycji będzie „Open Bar Martini”, przy którym profesjonalni barmani będą przygotowywać oryginalne drinki według receptur stworzonych specjalnie z myślą o jubileuszu. Dodatkowo w barze będą dostępne pozostałe alkohole w promocyjnych cenach.
 
Oprawę muzyczną imprezy zapewni warszawski FLOWER POWER AT THE SHOWER - zespół młodych i zaangażowanych muzyków, pełnych żywiołowości i nowego spojrzenia, a jednocześnie bogatych już w doświadczenie sceniczne i telewizyjne. Sprawią oni, że Andrzejkowa Noc Przebojów zapadnie na długo w Państwa pamięci. Świetnie wykonana muzyka na żywo, doskonałe prowadzenie imprezy i wspaniała zabawa to ich atrybuty! W repertuarze zespołu znajdziecie Państwo utwory z lat '70, '80, '90 oraz najnowsze hity!
 
Zespół uzupełniać będzie muzyka mechaniczna prezentowana przez duet dj’ski – BONO i REGIS.
 
Z myślą o tej okazji Szef kuchni, stawiając na najwyższą jakość produktów, perfekcyjny serwis i oryginalne, czasami zaskakujące, połączenia odczuć smakowych, przygotował przebojowe menu, które z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.
 
W trakcie imprezy odbędą się liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania będzie m.in. zaproszenie na tegoroczny Bal Sylwestrowy.
 
Zaproszenia na Andrzejkową Noc Przebojów dostępne są  w cenie 150 zł/os.
 
Rezerwacja pod numerem telefonu 697 860 061.
 
Wpłaty można dokonać:
przelewem na konto spółki*: Bank Pekao S.A.
Nr rachunku:31 1240 5282 1111 0000 4892 1561
gotówką lub kartą płatniczą w Centrum Konferencyjnym „Dom Technika”,
ul. Kazimierza Wielkiego 41, Płock
 
*w przypadku płatności przelewem w tytule należy podać imię, nazwisko, nr telefonu i adres, na który ma zostać wysłane zaproszenie. Przelewu należy dokonać w ciągu 3 dni po dokonaniu rezerwacji.
 
Zapraszamy!
Sobota, 30 listopada 2013 r., godzina 20:00
Centrum Konferencyjne „Dom Technika
ul. Kazimierza Wielkiego 41, Płock

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN