Rozmiar tekstu: AAA
Bal na sto par.

01-12-2009  Wydarzenia

​W ostatnią sobotę listopada, w płockim Domu Technika odbył się zorganizowany przez Spółkę ORLEN Administracja bal dla pracowników i przyjaciół Grupy ORLEN - „ANDRZEJKI w Grupie ORLEN”.
W feerii kolorów, świateł i porywającej muzyki bawiło się ponad 100 par. Wykwintne menu balu andrzejkowego skomponował Robert Sowa, znany polski mistrz kuchni.
-Dzisiejszy wieczór zaczniemy od bardzo delikatnej przystawki, połączenia łososia norweskiego z serem kremowym, aby przejść do marynowanych młodych kurcząt w tymianku, polędwiczek wieprzowych w chrupiącym bekonie i pieczonych golonek podanych na kwaśnej kapuście z kminkiem – powiedział Robert Sowa witając gości i zapowiadając kulinarne atrakcje balu.
Nad oprawą muzyczną czuwał DJ BoNo, tańczono przy standardach muzyki światowej, brawurowo wykonywanych przez Monikę Krystek wraz z zespołem. Zaczarowany klimat wieczoru dopełniały profesjonalne wróżki, tradycyjne lanie wosku i specjalnie na tę okazję sprowadzony system świateł efektowych.
W andrzejkowej atmosferze magii i wróżb rozpoczęty został cykl imprez organizowanych w Domu Technika przez Srebrna Catering, nowego operatora cateringowego spółki ORLEN Administracja.
„Sylwester w Grupie ORLEN” to kolejny bal z mnóstwem atrakcji i oryginalną oprawą, na który zaprasza ORLEN Administracja i SREBRNA Catering.
  
ORLEN Administracja
 
Zobacz jak się bawiliśmy

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN