Rozmiar tekstu: AAA
Centrum Konferencyjne Dom Technika.

04-08-2009  Aktualności

Centrum Konferencyjne Dom Technika
Od 1 czerwca br. Spółka ORLEN Administracja jest administratorem Domu Technika w Płocku, przy ul. Kazimierza Wielkiego 41. Podjęcie się administrowania płockim Domem Technika to kolejny krok na drodze rozwoju Spółki ORLEN Administracja. 

Dom Technika od wielu lat kojarzony jest z płocką kulturą i działalnością społeczną. Aby zachować wieloletni dorobek Domu Technika ORLEN Administracja będzie kontynuować dotychczas prowadzone działania, a także wspierać fachową pomocą organizację wszelkich konferencji i szkoleń, spotkań i przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych. 
Przepiękna lokalizacja na skarpie Wzgórza Tumskiego dodatkowo podkreśla szerokie możliwości wykorzystania Domu Technika jako bazy konferencyjno–eventowej.

Centrum Konferencyjne Dom Technika stwarza znakomite warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Wielofunkcyjne sale różnej wielkości, o szerokich możliwościach aranżacji, pozwalają na organizację sympozjów naukowych, wykładów, koncertów, targów, wystaw oraz innych imprez. Atrakcyjne położenie obiektu na skarpie wzgórza Tumskiego daje doskonałe możliwości organizacji imprez plenerowych w pięknym otoczeniu.
Podczas wszystkich imprez organizowanych w Centrum Konferencyjnym Dom Technika zapewniamy wsparcie zespołu doświadczonych pracowników ORLEN Administracji oraz profesjonalnego serwisu technicznego i gastronomicznego. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas usługi świadczone były na najwyższym poziomie z uwzględnieniem sugestii, potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów:
 • Każdorazowo indywidualnie przygotowujemy ofertę dostosowując się do potrzeb Klienta. 
 • Do dyspozycji klientów przekazujemy 5 zróżnicowanych sal, taras i malowniczą część ogrodową.
 • Organizujemy i doradzamy przy realizacji wszelkiego rodzaju spotkań i wydarzeń służących zarówno promocji firm i instytucji, jak też zabawie i rozrywce:
  • spotkania klubowe i organizacyjne,
  • bale, bankiety VIP,
  • imprezy plenerowe, pikniki,
  • konferencje i kongresy,
  • szkolenia, prezentacje i eventy,
  • spotkania okolicznościowe, biznesowe i firmowe spotkania integracyjne.
 • Zapewniamy kompleksowe usługi: począwszy od scenariusza, poprzez część oficjalną, artystyczną, catering, po smaczną kuchnię i niezawodne zaplecze techniczne, łącznie z ochroną.
 • Gwarantujemy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i sprzęt multimedialny.
 • Zapewniamy tłumaczy symultanicznych oraz profesjonalne kabiny.
 • W zależności od potrzeb i uzgodnionego scenariusza klient może skorzystać z proponowanych przez nas: konferansjerów, hostess, zespołu muzycznego bądź tanecznego, kabaretu, pokazu barmańskiego kunsztu, akrobatów, sztucznych ogni, fajerwerków i wielu innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która obejmuje: obsługę nieruchomości - między innymi zarządzanie i administrację budynkami i lokalami, serwis techniczny, usługi utrzymania czystości, w tym usługi pralnicze, catering i gastronomię - organizację konferencji i bankietów, prowadzenie restauracji, stołówek pracowniczych i zespołu bufetów, dystrybucję napojów i posiłków profilaktycznych, usługi archiwizacyjne i kancelaryjne oraz hotelarskie.
Zapraszamy.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN