Rozmiar tekstu: AAA
Karnawał 2011 SYLWESTER BIS – Dom Technika w Płocku SATURDAY NIGHT FEVER (GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY)

07-01-2011  Aktualności

W Centrum Konferencyjnym Dom Technika w Płocku, podczas tegorocznego Karnawału organizujemy Sylwester BIS. Elegancki Bal odbędzie się w sobotę 29 stycznia 2011 roku pod hasłem „Saturday Night Fever” („Gorączka Sobotniej Nocy”).
Oprawę muzyczną zapewni zespół Ex Bolo z wokalistką Moniką Krystek – laureatką programu „Muzyczna Winda”. Ex Bolo jest grupą wokalno-instrumentalną, grającą muzykę do tańca i nie tylko, zapewniając profesjonalną oprawę muzyczną zarówno podczas imprez rozrywkowych, jak i plenerowych. W repertuarze zespołu znajdują się największe polskie i światowe przeboje oraz rytmy latynoamerykańskie.
Ponadto Sylwestrowi BIS będzie towarzyszyła muzyka lat ’60, ’70, ’80, czyli „granie z duszą”: stary dobry rock i niezapomniany John Travolta, a wraz z nim dzwony, lśniące koszule, okulary i fryzury afro. Podczas tak niezwykłej imprezy temperatura parkietu nigdy nie opada. Gorące tańce w rytmach disco, rock’n’rolla, boogie, pop i funky, a przede wszystkim przy niezapomnianych numerach Bee Gees, dopełni bogate i klimatyczne oświetlenie sali i hallu.
Scenografia uwzględni akcenty z filmu „Saturday Night Fever”. Podczas imprezy zaplanowaliśmy konkursy z drobnymi nagrodami, w tym voucherami na kolejne imprezy w Domu Technika.
Poza tańcem czy konkursami będzie można delektować się specjalnie na tę okazję przygotowanym „tematycznym” wykwintnym menu np. „Domowej roboty mini-burgerem”, „Żeberkami w sosie BBQ”, „Amerykańską Caesar Salad”.
Profesjonalnym przygotowaniem całej imprezy pod względem logistycznym, jak i organizacyjnym zajmuje się Spółka ORLEN Administracja.

Serdecznie zapraszamy na „Sylwestra BIS w Centrum Konferencyjnym Dom Technika – Gorączka Sobotniej Nocy” – zapowiada się naprawdę wyjątkowa zabawa.
 
Cena biletu:
180,00 zł od osoby
 
Rezerwacja i Sprzedaż
Centrum Konferencyjne Dom Technika,
ul. Kazimierza Wielkiego 41, 09-400 Płock
tel. (24) 262 82 54, tel. kom. 697 860 061
 
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN