Rozmiar tekstu: AAA
Lekkie Posiłki Dietetyczne w ofercie Srebrna Catering

01-11-2013  Aktualności

Srebrna Catering, marka należąca do ORLEN Administracji, uruchomiła usługę Lekkich Posiłków Dietetycznych.

Pomysł opracowania nowego, dietetycznego menu powstał w odpowiedzi na oczekiwania klientów, ceniących zdrowy styl życia, którego nieodłącznym elementem jest racjonalna, odpowiednio zbilansowana dieta.

Proponujemy zatem możliwość skorzystania każdego dnia z zestawu 5 pełnowartościowych, smacznych posiłków o określonej wartości energetycznej. Oferowana przez Srebrna Catering usługa ma wybitnie prozdrowotny charakter. W ramach oferty klienci mają do dyspozycji trzy propozycje zestawów, o zróżnicowanej dziennej wartości energetycznej: 1000 kcal, 1200 kcal lub 1500 kcal.

Starannie przemyślane, urozmaicone menu Lekkich Posiłków Dietetycznych o cechach diety śródziemnomorskiej opracowane zostało pod nadzorem specjalisty-dietetyka. Proponowane przez Srebrna Catering posiłki skomponowane są z surowców spożywczych najwyższej jakości, również produktów o niskim indeksie glikemicznym. Do przygotowania dań wykorzystywana jest zbilansowana kompozycja ok. 80 składników, w składzie której znajdziemy m.in. białka, błonnik pokarmowy, tzw. dobre tłuszcze i węglowodany.

Ofertę kierujemy do wszystkich, zarówno do pracowników Koncernu, jak i do klientów zewnętrznych. Jej adresatami są przede wszystkim osoby ceniące racjonalne odżywianie, chcące zdrowo i efektywnie walczyć z nadwagą, ale również ci klienci, którym zależy na wygodzie takiego rozwiązania. Zestawy bowiem pakowane będą w specjalne, odpowiednio oznaczone pojemniki (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dania przeznaczone do spożywania na ciepło będzie można podgrzać bezpośrednio w kuchenkach mikrofalowych, bez przekładania potraw do innych naczyń.

Koszt dziennego zestawu 5 posiłków ustalony został na 30,00 zł brutto za zestaw 1000 kcal, 33,00 zł brutto za zestaw 1200 kcal i 36,00 zł brutto za zestaw 1500 kcal. Jednorazowe minimalne zamówienie obejmuje 7 zestawów.

Zamówienia na Lekkie
Posiłki Dietetyczne można składać telefonicznie pod numerem 697 072 772, pocztą elektroniczną: elzbieta.dabrowska@orlen.pl lub osobiście w Hotelu Petrochemia, ul. 3-go Maja 33, Płock. Zamówienia złożone do godziny 12:00 będą realizowane następnego dnia po przesłaniu potwierdzenia wpłaty.

Z dniem 1 kwietnia 2014 roku uległy zmianie wpłaty gotówkowe i kartą płatniczą.
Wpłaty można dokonać przelewem na konto spółki: Bank Pekao S.A. Nr rachunku: 31 1240 5282 1111 0000 4892 1561, gotówką lub kartą płatniczą w Hotelu Petrochemia, ul. 3-go Maja 33 w Płocku.
Zamówione zestawy odbierać można codziennie w recepcji Hotelu Petrochemia w Płocku, przy ul. 3 Maja 33, w godz. 6.30 - 8.30 lub w Restauracji Pracowniczej PKN ORLEN w Płocku przy ul. Chemików 7, od godziny 8.00.
Zestawy można odbierać również w dzień poprzedzający po godzinie 18.00 w Hotelu Petrochemia.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Lekkich Posiłków Dietetycznych.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN