Rozmiar tekstu: AAA
Wyjątkowy Bal - SYLWESTER w Grupie ORLEN

04-12-2009  Aktualności


Sylwester.jpgW ten szczególny wieczór proponujemy Państwu wspaniałą zabawę przy dynamicznej muzyce tanecznej. Niespodzianką wieczoru będą światowe pop standardy brawurowo wykonywane przez znany w polskich klubach coverowy zespół Korzuh.
Po wzniesieniu noworocznego toastu odbędzie się loteria z wieloma atrakcyjnymi nagrodami.
O podniebienia zadba nasz szef kuchni, który zabierze Państwa w podróż poprzez kulinarne smaki całego świata. Na wydzielonym carving live station słynna oryginalna sezonowana szynka hiszpańska Pata Negra będzie krojona przez naszego kucharza i serwowana z oliwami smakowymi i dodatkami do wyboru: suszonymi pomidorami, parmezanem, koprem, nadziewanymi oliwkami bądź rucolą.
W specjalnie na tę okazję przygotowanym zimnym bufecie znajdzie się między innymi Duet Carpaccio z tuńczyka atlantyckiego i ośmiornicy, a wśród dań gorących orientalna zupa z borowikami, włoskie Gnocchi, tajski makaron Soba, a także nasze rodzime flaczki wołowe, pieczona kaczka i filet z sandacza mazurskiego. Niezapomnianych wrażeń dostarczy jeden z wielu sylwestrowych deserów - mus z belgijskiej czekolady z truskawkami z dodatkiem odrobiny chili.
OPEN BAR w CENIE BILETÓW i BEZ LIMITU - napoje i alkohole serwowane przez całą noc aż do rana w wyborze, który zaspokoi najbardziej wyszukane gusty.Nowy 2010 rok powitamy toastem markowego Baron de Bellac.
Specjalne światła efektowe, oryginalna i nastrojowa scenografia, elegancka zastawa oraz profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalny szampańsko sylwestrowy klimat.
Bal sylwestrowy będzie kolejną po efektownym balu andrzejkowym imprezą organizowaną w płockim Domu Technika przez SREBRNA Catering, operatora cateringowego Spółki ORLEN Administracja.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
 
 
Pobierz menu w formacie PDF

Pobierz zaproszenie w formacie PDF

Podstawowe informacje:

  • Start o godzinie 20:00,
  • Czwartek, 31 grudnia 2009 roku,
  • Dom Technika (ul. Kazimierza Wielkiego 41, Płock).
  • Zaproszenie dla jednej osoby w cenie 280 zł.,
  • Wszelkie informacje i rezerwacja pod numerem tel. (024) 262 82 54,
    lub adresem e-mail: domtechnika@orlen.pl.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN