Rozmiar tekstu: AAA
Spotkanie wigilijne pracowników PKN ORLEN S.A.

15-12-2010  Aktualności

​Święta Bożego Narodzenia to znakomita okazja aby uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym.
 
W dniu 7 grudnia 2010 roku Spółka ORLEN Administracja przygotowała uroczystą wigilię dla pracowników PKN ORLEN SA w Płocku, która odbyła się w budynku Centrum Administracji.
 
Spotkanie rozpoczął Prezes PKN ORLEN SA Jacek Krawiec. Podsumowując mijający rok w życiu firmy złożył pracownikom świąteczne życzenia i podzielił się z nimi opłatkiem. Następnie zgromadzeni goście udali się na poczęstunek. Stoły były bogato i różnorodnie zastawione świątecznymi potrawami, gdzie każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego i wykwintnego dla swojego podniebienia.
 
Dla 300 gości tegorocznej wigilii szef kuchni przygotował zimne i gorące bufety. Można było wybierać z tradycyjnych potraw wigilijnych: karpia w galarecie podanego z ćwikłą, rolady z pstrąga z bakaliami, wędzonego łososia faszerowanego szpinakiem i kremem chrzanowym, barszczu czerwonego z uszkami grzybowymi, pierogów z kapustą i grzybami, smażonego sandacza na sosie borowikowym ze świeżo siekanym koprem, soli cytrynowej na warzywnym ratatouille, wigilijnych gołąbków z kaszą gryczaną na sosie z suszonych grzybów leśnych, kulebiaka z kapustą i grzybami leśnymi.
 
Smaczne potrawy i miła atmosfera były możliwe dzięki sprawnej logistyce i obsłudze oraz zaangażowaniu pracowników Segmentu Hotelarsko – Gastronomicznego Spółki ORLEN Administracja.
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN