Rozmiar tekstu: AAA
Studniówka w Orlen Arenie

18-01-2012  Aktualności

​14 stycznia, po raz pierwszy w hali Orlen Arena, odbyła się studniówka dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły. Realizacji tego prekursorskiego przedsięwzięcia podjęła się spółka Orlen Administracja.
 
 Na imprezie utrzymanej w konwencji eleganckiego balu bawiło się około 250 przyszłych absolwentów płockiej Jagiellonki wraz z osobami towarzyszącymi oraz gronem pedagogicznym. Organizacja takiego wydarzenia wymagała zaangażowania niemałych zasobów ludzkich. W obsługę studniówki włączonych było 70 osób, w tym 25 kelnerów, którzy zadbali o to, aby na stołach uczniów Jagiellonki niczego nie brakowało.
 
Za kompleksowe przygotowanie balu odpowiedzialna była nasza spółka. W skład oferowanego pakietu usług wchodził serwis cateringowy, serwis sprzątający, ochrona, dekoracja hali, nagłośnienie, oświetlenie oraz zapewnienie oprawy muzycznej. Do naszych obowiązków należały też wszelkie formalności związane z wynajęciem Orlen Areny.
 
Po oficjalnym rozpoczęciu przyszli maturzyści zatańczyli poloneza i walca, a następnie zasiedli do stołów, na których pojawiły się takie dania jak zrazy z indyka w sosie pesto z suszonymi pomidorami czy wieprzowina Sarmata z grzybami leśnymi podana z kluskami śląskimi. Wśród przystawek zimnych w bufetach można było znaleźć m.in. marynowaną pierś z kurczaka, roladki z szynki z musem ziołowym czy Vol-a vent z musem pieczarkowym. Cała hala była przystrojona w filmowym stylu. Za oprawę muzyczną odpowiadał zespół Ex Bolo, który w przerwach był z powodzeniem zastępowany przez DJ’a. Dzięki temu żaden studniówkowicz nie mógł narzekać na brak zróżnicowania muzyki. Odpowiednie oświetlenie oraz dekoracja sali zapewniły niepowtarzalny studniówkowy klimat.
 
Impreza trwała do godziny 6.00, jednak wydawać się mogło, że zabawie nie będzie końca. Ilość młodzieży tańczącej do samego rana jest dla nas najlepszym wyznacznikiem powodzenia przedsięwzięcia. Warto przy tym zaznaczyć, że była to największa studniówka w historii Płocka.
 
 W naszej galerii zdjęć znajdziecie Państwo obszerny fotoreportaż z balu.
 
- Jak dla mnie było wyśmienicie – powiedziała dziennikarzom serwisu www.portalplock.pl jedna z przyszłych maturzystek – Uważam, że była to najlepsza taka impreza w moim życiu – wtórowała jej inna uczestniczka

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN