Rozmiar tekstu: AAA
Sylwester BIS w Domu Technika

08-01-2010  Aktualności

VA6I5391.jpg
Karnawał w Domu Technika
Stary 2009 rok pożegnaliśmy przy muzyce zespołu coverowego Korzuh i wspaniałych daniach bogatego menu na hucznym balu sylwestrowym w Domu Technika. Nowy 2010 rok nadszedł w deszczu baloników i confetti, które w niesamowitych barwach efektowego oświetlenia spłynęły na gości balu wznoszących tradycyjny noworoczny toast.
 
 
Wszystkim gościom balu sylwestrowego dziękujemy za wspaniałą zabawę i szampańską atmosferę. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty sylwestrowej i zapraszamy do Domu Technika na kolejną atrakcję karnawału - Sylwester Bis.
 
 
W ten karnawałowy wieczór proponujemy Państwu wspaniałą zabawę przy dynamicznej muzyce tanecznej. Znana gościom Domu Technika z poprzednich udanych imprez Monika Krystek wraz z zespołem uświetni bal brawurowymi pop standardami.
 
 
W atrakcyjnym menu balu znajdzie się pieczona sola w aromatycznym sosie winno – maślanym, a także marynowane steki z karkówki, duszone podudzia z indyka, roladki drobiowe i żeberka wieprzowe w sosie miodowo imbirowym z suszonymi owocami.
W specjalnie na tę okazję przygotowanym karnawałowym bufecie znajdzie się między innymi faszerowany pstrąg, mieszki z dojrzewającej szynki z serem feta i oliwkami, bukiet świeżych sałat.
Kulinarną atrakcją wieczoru będą specjały staropolskiego stołu: podana w całości pieczona szynka wieprzowa z kością, staropolski żur, wędliny, kiełbasy i tradycyjny smalec.
 
 
OPEN BAR w CENIE BILETÓW i BEZ LIMITU - napoje i alkohole serwowane przez całą noc aż do rana w wyborze, który zaspokoi najbardziej wyszukane gusty.
 
 
Specjalne światła efektowe, oryginalna i nastrojowa scenografia, elegancka zastawa oraz profesjonalna obsługa zapewnią gwarantowany karnawałowy klimat.
Po efektownym balu andrzejkowym i wspaniałym balu sylwestrowym SYLWESTER BIS będzie kolejną imprezą organizowaną w płockim Domu Technika przez ORLEN Administrację pod marką Srebrna Catering.
 
 
Serdecznie zapraszamy.
 
 
Podstawowe informacje
 
 
  • Start o godzinie 20:00,
  • Sobota, 30 stycznia 2010 roku,
  • Dom Technika (ul. Kazimierza Wielkiego 41, Płock).
  • Zaproszenie dla pary w cenie 280 zł.,
  • Wszelkie informacje i rezerwacja pod numerem tel. (024) 262 82 54 lub adresem e-mail: domtechnika@orlen.pl.

Ściągnij menu w formacie PDF
Ściągnij zaproszenie w formacie PDF

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN