Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Administracja nominowana do godła „Teraz Polska”

25-04-2014  

ORLEN Administracja, spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN, została nominowana do Godła „Teraz Polska” za usługę kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Kolegium Ekspertów Polskiego Godła Promocyjnego doceniło szeroką ofertę firmy, obejmującą zarządzanie standardowymi nieruchomościami, jak i powierzchniami o nietypowej specyfice, w każdym przypadku wymagającymi indywidualnego podejścia.
 
Eksperci weryfikujący kandydatów do tego prestiżowego tytułu brali pod uwagę między innymi takie czynniki jak systemy zapewnienia jakości, strategię cenową oraz dynamikę sprzedaży. Oceniający zgłoszone do konkursu wnioski docenili Spółkę za prokliencką strategię zakładającą podnoszenie wartości zarządzanych nieruchomości oraz elastyczność w reagowaniu na potrzeby i oczekiwania użytkowników.
 
ORLEN Administracja przeszła już proces rejestracji i weryfikacji przez Kolegium Ekspertów. W dalszej kolejności nominacja Spółki zostanie poddana ocenie przez Kapitułę Konkursu, która wybierze tegorocznych Laureatów godła „Teraz Polska”.
 
- Nominacja do prestiżowego Godła „Teraz Polska” jest  potwierdzeniem, że oferta naszej firmy jest świetnie dopasowana do potrzeb rynku. Szczególnie cieszy nas fakt, że gremium ekspertów dostrzegło stosowane przez nas unikalne rozwiązania, takie jak wykorzystanie innowacyjnej platformy informatycznej, czy optymalizację zużycia energii oraz zasobów naturalnych w procesie zarządzania nieruchomościami – mówi Agnieszka Olechno - Kulas, Prezes Zarządu ORLEN Administracja.
 
ORLEN Administracja specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami, obsługując zarówno przedsiębiorstwa należące do Grupy ORLEN, jak i odbiorców zewnętrznych. Firma oferuje m.in. nadzór profesjonalnych zarządców nieruchomości, obsługę techniczną obiektów, usługi utrzymania czystości, kancelaryjne i archiwizacyjne oraz szereg dodatkowych usług administracyjnych. Obecnie zarządza łączną powierzchnią 120 tys. m2 w ponad stu dwudziestu nieruchomościach na terenie całego kraju.
 
Dotychczas odbyły się 23 edycje konkursu „Teraz Polska”, w których wyłoniono laureatów, w tym PKN ORLEN oraz Spółkę ORLEN Oil, spośród ponad 4500 zgłoszonych przedsiębiorstw.
 
Konkurs Polskiego Godła Promocyjnego ma na celu wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki jakości, technologii i wydajności przyczyniają się do budowania prestiżu polskich marek w kraju i na świecie. Godło „Teraz Polska” przyznawane jest od 1993 roku przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Kapituła, której przewodniczy prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk, składa się z 30 uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego. Finał tegorocznej edycji konkursu odbędzie się 9 czerwca.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN