Rozmiar tekstu: AAA
Udana gala plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”

24-04-2013  

Organizowany już po raz szósty przez Tygodnik Płocki plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” znalazł swoje zakończenie 19 kwietnia podczas gali, która odbyła się w Centrum Konferencyjnym „Dom Technika” w Płocku. Spółka ORLEN Administracja, właściciel marki Srebrna Catering, podjęła się kompleksowej organizacji i zapewniła obsługę uroczystości. Patronat nad wydarzeniem objął Urząd Miasta Płocka.
 
Spośród czterdziestu nominowanych, najważniejszych wydarzeń 2012 roku, które rywalizowały w czterech kategoriach („gospodarka”, „kultura i rozrywka”, „sport” i „w regionie”), podczas gali wyróżniono zakończenie modernizacji taboru samochodowego w PKS Płock, Festiwal Kultury i Sztuki dla Niewidomych, drużynowy złoty medal w mistrzostwach Europy w strzelaniu sportowym i wdrożenie systemu pozycjonowania satelitarnego w Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego płockiego SPZOZ.
 
Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości rozpoczął się bankiet, podczas którego zaproszeni goście korzystali z bogatego wyboru potraw. Gościom, wśród których znalazł się prezydent miasta Andrzej Nowakowski i inne płockie osobistości, bankiet umilały dźwięki wygrywane przez kwartet muzyków z Płockiej Orkiestry Symfonicznej.
 
Gratulujemy nominowanym i wyróżnionym „wydarzeniom roku 2012”.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN