Rozmiar tekstu: AAA
I Nagroda dla ORLEN Administracji w kategorii „Zarządzanie nieruchomościami”

25-11-2013  

Spółka ORLEN Administracja została laureatem I Nagrody - złotej statuetki konkursu Mazowiecka Firma Roku w kategorii „Zarządzanie nieruchomościami”. Kapituła konkursu przyznała naszej Spółce tę nagrodę przede wszystkim w uznaniu dynamicznego rozwoju firmy, innowacyjności rozwiązań stosowanych w zarządzaniu nieruchomościami, a także kompleksowości oferowanych usług i elastycznego podejścia do oczekiwań klientów Spółki.
 
Konkurs Mazowiecka Firma Roku odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Organizatorami konkursu są Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług. Głównym założeniem konkursu jest promocja przedsiębiorstw Mazowsza, które zarządzane w sposób nowoczesny, reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu swojej działalności. Orzeł Mazowieckiego Biznesu - nagroda - symbol wiarygodności i sukcesu - jest utożsamiany z nienaganną polityką w biznesie, potwierdza wysoką jakość oferowanych usług, jest symbolem nowoczesności i rzetelności.
 
Uroczyste wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji odbyło się 23 listopada 2013 roku podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2013” w Warszawie.
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN