Rozmiar tekstu: AAA
Za nami Dzień Chemika 2011

14-06-2011  Aktualności

​W dniach 3-5 czerwca odbyła się impreza z cyklu „Dzień Chemika”. Swój wkład w uświetnienie największego branżowego święta pracowników PKN ORLEN S.A. miała także Spółka ORLEN Administracja.

Obchody rozpoczęła uroczystość wręczenia tytułu „Zasłużony Pracownik PKN ORLEN S.A.”, która odbyła się w Centrum Konferencyjnym Dom Technika. Nadzór nad zapewnieniem obsługi gastronomicznej dla 120 gości spotkania sprawowała Spółka ORLEN Administracja.

Stałym punktem centralnych obchodów święta są pikniki firmowe organizowane dla pracowników PKN ORLEN.
Olbrzymi wkład w organizację imprezy miała spółka ORLEN Administracja, która jeszcze przed oficjalną inauguracją Dni Chemika profesjonalnie przygotowała i zabezpieczyła teren uroczystości. Przez trzy dni, w godzinach 17.00-23.00, na stadionie Wisły Płock, ponad 8 tys. gości miało możliwość korzystania z szerokiej oferty gastronomicznej, specjalnie na tę okazję przygotowanej przez Srebrna Catering. Uczestnicy pikniku mogli degustować dania z grilla, ale także świeże specjały ze starej wędzarni, żurek z białą kiełbasą oraz babkę ziemniaczaną. Na najmłodszych uczestników pikniku czekały stoiska z lodami i watą cukrową.
W trakcie imprezy, jak i po jej zakończeniu spółka ORLEN Administracja zadbała o porządek oraz wspólnie z podwykonawcami o zabezpieczenie części higieniczno-sanitarnej obchodów.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN