Rozmiar tekstu: AAA
„Zaczarowana Noc” – magiczny wieczór zabawy, wróżb i czarów w Centrum Konferencyjnym Dom Technika

08-12-2010  Aktualności

​W Domu Technika po raz kolejny odbył się Bal Andrzejkowy organizowany przez Spółkę ORLEN Administracja. Uczestnicy Balu dali się ponieść urokowi wyjątkowego wieczoru, który oprócz wróżb i magii, obfitował we wspaniałą zabawę. W świetle kolorów i porywającej muzyki bawiło się ponad 100 par.
 
Wykwintne menu Balu Andrzejkowego przygotowane przez Szefa Kuchni składało się między innymi ze schabu marynowanego w białym sosie z rukolą i suszonymi pomidorami, marynowanego łososia podanego z galaretką grapefruitową oraz kiełkami słonecznika i roszponką, papryczek pepperoni nadziewanych serkiem ziołowym, pikantnych flaczków wołowych, rolady z indyka faszerowanej musem z orzechów pistacjowych i czarnych oliwek, ragout wołowego z grzybami leśnymi, czerwonym winem i tymiankiem. Niezapomnianych wrażeń smakowych dostarczył jeden z wielu andrzejkowych deserów crème brûlée z praliną orzechową. W cenie biletu goście bez limitu korzystali z OPEN Baru, w którym serwowano napoje i alkohole, zaspokajając najbardziej wyszukane gusta.
 
Utwory, przy których tańczyli zgromadzeni goście, należały do standardów światowej muzyki i były doskonale wykonywane przez zespół Kings Band. Dodatkowo nad oprawą muzyczną czuwał DJ.

Zaczarowany klimat wieczoru dopełniały profesjonalne wróżki, a także specjalnie na tę okazję sprowadzony system oświetlenia efektowego. W andrzejkowej atmosferze magii i wróżb został zainicjowany cykl balów organizowanych w Domu Technika przez Srebrna Catering. Kolejny bal z mnóstwem atrakcji i oryginalną oprawą, na który serdecznie zaprasza ORLEN Administracja, to Gwiazdorski Sylwester „Szampańska Noc z muzyką taneczną i filmową”.
 

ORLEN Administracja i SREBRNA Catering
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN