Rozmiar tekstu: AAA
Zaczarowany Tornister w Domu Technika

05-09-2011  Aktualności

​We wtorek 30 sierpnia br. w Centrum Konferencyjnym DOM TECHNIKA odbył się finał III edycji akcji Wolontariatu Pracowniczego PKN ORLEN „Zaczarowany Tornister”. W trakcie spotkania dzieci z rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku otrzymały 210 wyprawek szkolnych ufundowanych przez Wolontariuszy Koncernu przy wsparciu Fundacji ORLEN Dar Serca.

Na pikniku rodzinnym w ogrodach DOMU TECHNIKA, zorganizowanym przez PKN ORLEN, bawiło się ok. 600 osób, w tym ponad 300 dzieci. Na uczestników spotkania, czekało mnóstwo atrakcji z nagrodami, konkurencje sportowe, plastyczne i edukacyjne oraz możliwość zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach.

Swój udział w tej imprezie miała także ORLEN Administracja. Nasza spółka zapewniła catering ze specjalnymi stoiskami dla dzieci, w których skład wchodziły stacje grillowe, stoiska z lodami, owocami, hot-dogami, a dla rodziców kawa i herbata.

ORLEN Administracja przygotowała również w DOMU TECHNIKA sale, gdzie prowadzono dystrybucję plecaków oraz pokój gier z konsolami PlayStation. Tam, na dużych ekranach dzieci mogły ścigać się samochodami lub spróbować swoich sił w wirtualnej jeździe na deskorolce.

Ogromną popularnością cieszyła się stacja Chrzest dla Odważnych , przygotowana i przeprowadzona przez pracowników ORLEN Administracji. Tytuł Dzielnego Uczestnika Spotkania mogło zdobyć każde dziecko, które wykonało trzy zadania.

O tym, jak bardzo konkurencje przypadły dzieciom do gustu niech świadczy fakt, że wiele z nich wracało do tych stacji i ponownie przechodziło kolejne etapy chrztu.

Jest nam niezwykle miło, że udało nam się spełnić oczekiwania najmłodszych uczestników zabawy. Dało nam to jeszcze większą motywację do pracy oraz przyniosło mnóstwo radości i satysfakcji.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN