Rozmiar tekstu: AAA
Kompleksowe Zarządzenie Nieruchomościami
ORLEN Administracja to nowocześnie zarządzana spółka z Grupy ORLEN, która wypracowała i z powodzeniem stosuje na polskim rynku nowatorską usługę Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami.
 
Nasz produkt, oferowany jako Kompleksowe Zarządzanie Nieruchomościami, to nowa jakość w porównaniu do zwykłego facility management. Oferta ORLEN Administracji obejmuje swoim zakresem wszelkie zagadnienia związane z zarządzaniem i utrzymywaniem nieruchomości, niezależnie od ich przeznaczenia i sposobu wykorzystywania. Nie ograniczamy się do utrzymania nieruchomości w należytym stanie. Nasze działania mają na celu podniesienie ich wartości w długim terminie.
 
Równie ważni jak zarządzany budynek są dla nas jego użytkownicy, ich zmieniające się potrzeby i oczekiwania. Oferowane przez nas skuteczne rozwiązania pozwalają naszym klientom maksy­malizować wartość swoich inwestycji w nieruchomości, co przekłada się na wymierne korzyści biznesowe i finansowe.
 
Wyróżnikiem naszej oferty jest kompleksowość usług i elastyczność w zarządzaniu. Każda nieruchomość to żywa struktura, która oprócz stałej obsługi wymaga od zarządcy umiejętności szybkiego reagowania i dostosowania się do zmian zachodzących w różnych obszarach facility management. Oferując cały wachlarz usług z jednego źródła zapewniamy naszym klientom pełną kontrolę jakości ich wykonania.​
 
 

Marki Grupy ORLEN