Rozmiar tekstu: AAA
Usługi Pralnicze

ORLEN Administracja sp. z o.o. świadczy usługi pralnicze dla najbardziej wymagających klientów w branży przemysłowej, hotelarskiej gastronomicznej. Głównymi odbiorcami naszych usług jest PKN ORLEN S.A., Spółki z Grupy Kapitałowej ORLEN oraz  firmy zewnętrzne. Współpracę realizujemy na zasadzie umów i zleceń rocznych/jednorazowych.

Nowoczesny park maszynowy, specjalistyczne środki piorące oraz wykwalifikowani pracownicy to nasza gwarancja terminowości i wysokiej jakości wykonywanych usług.

Specjalizujemy się w praniu wodnym i czyszczeniu chemicznym odzieży roboczej zabrudzonej substancjami ropopochodnymi, których efektywne czyszczenie gwarantuje zachowanie właściwości antyelektrostatycznych, estetykę i wygodę w użytkowaniu. 

Dysponujemy parkiem maszynowym, zlokalizowanym na terenie Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN w Płocku, wyposażonym w profesjonalne urządzenia piorące. Korzystamy z wydajnych systemów prania, opierających się na przyjaznych dla środowiska produktach pralniczych posiadających wymagane atesty i zezwolenia. Czyścimy chemicznie w najnowszej generacji agregatach, w których proces czyszczenia stanowi w pełni ekologiczny obieg zamknięty.Realizowane przez nas usługi są wykonywane z zachowaniem najwyższej jakości, przepisów ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa informacji i przepisów BHP. Zespół Usług Pralniczych objęty jest Zintegrowanym Systemem Zarządzania.

1.png

 
 

Marki Grupy ORLEN