Rozmiar tekstu: AAA
O firmie
 ORLEN Administracja sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej PKN ORLEN S.A. Spółka prowadzi swoją  działalność od początku 2006 r.

W ramach swojej działalności świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania   i administrowania nieruchomościami wraz ​z realizacją projektów inwestycyjnych i usługami technicznymi, archiwizacji zasobów niearchiwalnych oraz kancelaryjne. Realizujemy także usługi cateringowe i gastronomiczne, obsługę konferencyjną, działalność hotelową, usługi pralnicze oraz sprzedaż i dystrybucję napojów (wody mineralne, mleko, soki).

Spółka zatrudnia ponad 200 pracowników w kilkunastu miastach Polski.

Nasze usługi poparte są wieloletnim doświadczeniem   i znajomością rynku. Skuteczność oferowanych przez ORLEN Administrację rozwiązań to umiejętne połączenie pracy ludzi, nowoczesnych procesów zarządzania oraz zaawansowanych technologii. Wyróżnikiem oferty spółki jest kompleksowość usług oraz elastyczność w podejściu do oczekiwań Klientów. W ORLEN Administracji funkcjonuje certyfikowany, zintegrowany System Zarządzania w oparciu o wymagania norm jakości ISO.

 
 

Marki Grupy ORLEN