Rozmiar tekstu: AAA
2022

W czerwcu wolontariusze ORLEN Administracja przyłączyli się do akcji ekologicznej zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę ,,SprzątaMY,” w każdym z 430 nadleśnictw w kraju.

Śmieci w lesie to ogromny problem. Co roku z lasów wywozi się średnio 110 tys. m3 śmieci, które nie tylko mają negatywny wpływ na walory estetyczne, ale również są pułapkami i zagrożeniem dla drobnych zwierząt, a ich usunięcie co roku pochłania kilkanaście milionów złotych.

Aby wspólnie zadbać o nasze lasy, wolontariusze Spółki wzięli czynny udział w tej akcji i zorganizowali sprzątanie lasów w Brwilnie koło Płocka.

wolontariusze.png
Po raz kolejny Spółka ORLEN Administracja zaangażowała się w organizację Śniadania Wielkanocnego dla podopiecznych Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta w Płocku.

Śniadanie zostało przygotowane dla 150 bezdomnych osób. Tradycyjne świąteczne potrawy przygotowała ORLEN Administracja, a obsługą spotkania zajęli się pracownicy Spółki w ramach wolontariatu.

Na świątecznie udekorowanych stołach nie zabrakło m.in. tradycyjnego żurku, jajek, sałatki warzywnej i babki wielkanocnej.

Spotkanie upłynęło w ciepłej i świątecznej atmosferze w obecności Prezesa Stowarzyszenia oraz Proboszcza Parafii Katedralnej.

zdj.jpg


 
 
 

Marki Grupy ORLEN