Rozmiar tekstu: AAA
Dwie Godziny dla Rodziny

12-05-2021  

15 maja 2021 r. Fundacja Humanites już po raz dziesiąty organizuje akcję ,,Dwie Godziny dla Rodziny”. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Pokoleniowo na sportowo”.

W ramach akcji organizator zachęca firmy, aby tego dnia pozwoliły pracownikom skończyć pracę o dwie godziny wcześniej, które będą mogli poświęcić swoim najbliższym. 

 

Spółka ORLEN Administracja, jak co roku dołącza do inicjatywy.

W związku z tym Zarząd ORLEN Administracja podjął decyzję o skróceniu czasu pracy w dniu 14 maja (piątek) o dwie godziny. 

 

W wymiarze globalnym kampania Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA przeciwdziała kryzysowi więzi, ma działanie profilaktyczne jeśli chodzi o nasze zdrowie mentalne i emocjonalne. Realizowana przez pracodawców na całym świecie jest symbolem integracji życia zawodowego i prywatnego w myśl hasła: „Mamy jedno życie w wielu rolach”. Badania przeprowadzane na wszystkich kontynentach świata dotyczące wellbeingu pokazują, że silne i głębokie relacje z rodziną i przyjaciółmi są warunkiem naszego szczęścia, rozwoju i dobrostanu.

 

Zatrzymajmy się na tę chwilę, przyjrzyjmy się sobie i naszym rodzinom. Zadajmy sobie pytanie: Kiedy ostatnio dowiedziałem/am się czegoś nowego o moich najbliższych? Kiedy ostatnio zrobiliśmy coś razem?

 

Jak powiedział kiedyś Jakub Błaszczykowski – były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej –
“Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie jestem ważny, gdzie jestem kimś.
Bez względu na to, ile strzeliliśmy bramek – czy wygramy,
czy przegramy mecz. To dom, to moja rodzina.
Jestem kibicem – tak jak Wy. Kibicuję rodzinie.“

 

Więcej o samej akcji, jej założeniach i celu można przeczytać na stronie: www.2godzinydlarodziny.pl​

 

Życzymy wszystkim Państwu udanego i miło spędzonego czasu w rodzinnym gronierodzina.png

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN