Rozmiar tekstu: AAA
Dwie Godziny dla Rodziny

14-05-2019  

Zarząd ORLEN Administracja sp. z o.o. po raz kolejny podjął decyzję o przyłączeniu się 15 maja do akcji "Dwie Godziny dla Rodziny". Jako Pracodawca chcemy w ten sposób wyrazić szacunek oraz podkreślić naszą troskę o sferę rodzinną i równowagę życiową naszych Pracowników w tym szczególnym dniu.Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem ,,MAŁE I DUŻE RODZINNE PODRÓŻE”.
 
W życiu rodzinnym nie chodzi o liczbę spędzonych godzin, lecz o to, co w tym czasie robimy i kim w tym czasie jesteśmy. Życie w ciągłym pośpiechu i chęć pogodzenia wszystkich obowiązków nie sprzyja budowaniu rodzinnych więzi i zacieśnianiu relacji. Pochłonięci wirtualnych światem i tematami globalnymi, gubimy tych, którzy są najbliżej nas: naszych dziadków, rodziców, rodzeństwo, wujostwo, kuzynostwo. Przestajemy znać nasze pochodzenie, cenić wielopokoleniowość domów i różnorodność naszych rodzin.
Akcja Dwie Godziny dla Rodziny jest kampanią społeczną na rzecz głębokich relacji rodzinnych, aby być razem, a nie „obok siebie”. Zachęcamy do tego, aby 15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodzin stał się dniem refleksji nad jakością naszych relacji z najbliższymi.
 
W związku z udziałem w akcji, w dniu 15 maja czas pracy zostaje skrócony o dwie godziny dla wszystkich Pracowników.
 
Zarząd Spółki Orlen Administracja życzy wszystkim Pracownikom udanego Międzynarodowego Dnia Rodzin, spędzonego w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
 
2 godziny dla rodziny.jpg

orlen, administracja, serwis, srebrna, catering, www

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN